Strona główna > Edukacja, Historia, Kultura, Muzyka, Nauka, Polityka, Religia, Sztuka, Słowianie, Uncategorized, Wiadomości, Świat > Walki z profanacją Słowiańszczyzny cd. … Korespondencja z drem Brzostowiczem – Odpowiedź dra Piotra Beina

Walki z profanacją Słowiańszczyzny cd. … Korespondencja z drem Brzostowiczem – Odpowiedź dra Piotra Beina

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa :
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/26/zawiadomienie-o-popelnieniu-przestepstwa/

Fragment z publikacji RKP ( Rodzimy Kościół Polski ) :

„Słowianie musieli się wyrzec nie tylko własnego wyobrażenia (najwłaściwszego dla siebie sposobu zbliżenia się do) Boga, lecz także Jego imienia. Podczas przymusowej chrystianizacji wierni Wierze i tradycji Słowianie poddawani byli wielorakim okrutnym karom, za nie przestrzeganie tego zakazu karano bardzo surowo, często ścięciem głowy mieczem, paleniem na stosach, dożywotnimi lochami w podziemiach biskupich zamków, za śpiewanie ‚pogańskich’ pieśni wyrywano tak kobietom jak i dzieciom i mężczyznom języki, żerców rozrywano na strzępy końmi. Wiele kar czekało Słowian z ręki ich oprawców, nawet takie jak te za niedotrzymanie postu w piątek kiedy kat wybijał ‚grzesznikowi’ zęby.”

„I ci barbarzyńcy naszych przodków przedstawiają jako prymitywnych i złych ‚pogan’.” opolczyk

Szanujmy naszych słowiańskich bogów :
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/24/szanujmy-naszych-slowianskich-bogow/

„Za Chrobrego chłopu za złamanie postu wybijano zęby. Złapanego za to samo drugi raz zabijano! Na ustach nosili jahwiści miłość bliźniego, a w sercach mieli pychę, nienawiść i żądzę mordu.
Katolicyzm-jahwizm podstępnie przywłaszczył sobie nasze pogańskie tradycje, zwyczaje, obrzędy a nawet daty świąt. Siano pod obrusem na ‚wigilię’ Szczodrych Godów (po skatoliczeniu ‚boże narodzenie’) czy pisanki na Jare Gody (po skatoliczeniu ‚wielkanoc’), to nasze pogańskie, a nie katolickie tradycje.
Gdyby odrzeć katolicyzm-jahwizm ze wszystkich przywłaszczeń, zostałyby jemu ofiary plemiennemu Jahwe w ichnich kościołach i sabat. Nawet niedzielę (dzień słońca) i krzyż sobie przywłaszczyli. Krzyż był symbolem solarnym – symbolem boga Słońca. Jahwiści z belki, na której powieszono Joszuę zrobili ‚krzyż’ i ustanowili tę rzymską szubienicę jako ich symbol (IV wiek) podszywając się pod krzyż solarny.
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/07/chrzescijanstwo-ideologiczna-bron-masowego-razenia-o-swiatowym-zasiegu/
Dalej…
XIII w. – bulla papieska potępia praktyki ‚pogańskie’ w stołecznym Krakowie.
XV w. – jahwista Długosz skarży się, że Polacy nadal obchodzą pogańską Kupałę.

XV w. – synod biskupów w Poznaniu potępia pogańskie praktyki nadal żywe u Polaków.
XVII w. – jahwiści próbują pogańskie ‚topienie Marzanny’ zastąpić zrzucaniem kukły Judasza z kościelnych wież. Bez powodzenia. Z ambon naziemny personel biblijnego psychopaty Jahwe nadal potępia pogańskie praktyki Polaków.
XIX w. – Zorian Dołęga Chodakowski na wsiach odnajduje pamięć o pogańskich bogach. Polacy nadal pamiętają ich imiona, zachowują stare obrzędy!

A dzisiaj w Polsce istnieją pogańskie Związki Wyznaniowe i wzrasta ilość ludzi szukających naszych prawdziwych korzeni. Katolicy-żydłacy-jahwiści powinni wynieść się do ich ‚ziemi świętej’ – nad Jordan. Dość bezczeszczenia polskiej, słowiańskiej ziemi ‚rzymską szubienicą’ znad Jordanu.
Katolicy… Wynocha z naszych świętych gajów!!! I z naszej świętej słowiańskiej Ziemi.”

” …proszę więcej szacunku wykazać dla naszej słowiańskiej tradycji. Nasi praprzodkowie – i my, poganie rodzimowiercy – mamy bogów a nie ‚bożków’. Swarożyc, Swaróg, Świętowit, Trygław czy Mokosz (bogini) są bogami a nie ‚bożkami’. Bożkiem jest biblijny hebrajsko-chrześcijański, plemienny Jahwe, atrapa boga.
Jeśli my sami nie będziemy szanowali naszych bogów, to kto uczyni to za nas?”

O SŁAWIAŃSZCZYŹNIE PRZED CHRZEŚCIJAŃSTWEM :
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/15/o-slawianszczyznie-przed-chrzescijanstwem-2/

„Tekst ten jest o tyle istotny, bo napisany został w 1818 roku – krótko po agonii i upadku Rz’plitej. Jak się okazuje, już wówczas byli światli ludzie, którzy w ‚nowej wierze’ zrodzonej u  Izraelitów widzieli przyczynę upadku Polski (od wczesnego polania nas wodą zaczęły się zmywać wszystkie cechy nas znamionujące, osłabiał w wielu naszych stronach duch niepodległy i kształcąc się na wzór obcy, staliśmy się na koniec sobie samym cudzymi). Język autora jest nieco ‚staropolski’, ale jest pięknym świadectwem jego żywego przywiązania do tradycji słowiańskiej. Pytaniem jest, dlaczego o tej słowiańskiej tradycji nie uczą w Polsce w ‚polskich’ szkołach. Nawet za komuny o tym nas nie uczono. Co zresztą nie dziwi. Bo choć komuna była ateistyczna, ale była żydowska – była żydo-komuną. I nie zależało jej na rozbudzeniu w nas ducha polskości bazującego na Słowiaństwie.

Polecam też  ‚Na pohybel katolictwu'” : http://toporzel.pl/teksty/wacyk3f.html

opolczyk

Pogańskie korzenie Bożego Ciała :

„Jak głoszą niektórzy teolodzy ze świętem Bożego Ciała wiążą się symbole, które swoimi korzeniami sięgają czasów pogańskich. Do najważniejszych należy monstrancja, czyli złoty kielich, w którym umieszczone jest mistyczne ciało Chrystusa. Niegdyś był to symbol Wielkiej Matki. Naczynie to wiązało się z narodzinami, śmiercią i odrodzeniem. Tę symbolikę przejęło później chrześcijaństwo, które jednak odwróciło pradawne reguły: kielich z hostią zaczął wyobrażać ciało Chrystusa i świętego Graala ze średniowiecznych legend, zaś księżyc stał się atrybutem Matki Bożej.
Do innych zwyczajów wywodzących się z czasów pogańskich należy święcenie ziół i kwiatów w ostatnim dniu oktawy Bożego Ciała. Wiązankę lub wianuszek składający się z różnych gatunków ziół, które można zbierać na przełomie maja i czerwca. Najczęściej są to: macierzanka, dziurawiec, rumianek, rozchodnik, glistnik jaskółcze ziele oraz mięta. Tak skomponowany wianuszek należało wzmocnić łykiem lipowym (wszelkie sznurki wykonane ze sztucznych tworzyw są niewskazane, ponieważ zaburzają naturalny przepływ energii w roślinach). Po poświeceniu należało go zasuszyć i wykorzystywać przez cały rok w celach leczniczych zarówno dla ludzi jak i zwierząt.”

„Skoro to jest pogańskie święto, to dlaczego chrześcijanie je obchodzą?”

„Ponieważ Kościół zaadoptował już istniejące święta = obrzędy z kultury tzw. pogańskiej, a raczej słowiańskiej, która na naszych terenach obowiązywała. Także Boże Ciało, jak w zasadzie wg moich ‚badań’ wszystkie święta chrześcijańskie, takie korzenie posiada. Symbolika zresztą jest archetypowa i uniwersalna…”
http://anetpfajfer.wordpress.com/2012/06/07/pganskie-korzenie-bozego-ciala/
 

Religia pogańskich Słowian była ściśle związana z kultem przyrody. Jej święta wyznaczał naturalny cykl upraw i zjawisk atmosferycznych, od narodzin do życia wiosną, poprzez letni rozkwit, jesienny czas zbierania plonów i zimową martwicę. Podstawowe kulty wiązały się z naturą: kult Słońca, Ognia, Matki – Ziemi.
Święto Matki Boskiej Zielnej :
http://anetpfajfer.wordpress.com/2012/08/15/swieto-matki-boskiej-zielnej/

Płoną święte dęby na świętej pogańskiej Ziemi … :
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/23/plona-swiete-deby-na-swietej-poganskiej-ziemi/

 

Szatański Plan ! Subkultury na tapecie Kościoła Katolickiego ! :
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/19/szatanski-plan-subkultury-na-tapecie-kosciola-katolickiego/

Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Szanowny Panie Dyrektorze Drze Michale Brzostowicz

Chciałbym dołączyć się do krytyki niedawno przedstawionej przez Pana Andrzeja Szuberta, odnośnie imprezy ahistoryczno-propagandowej “Festiwal kultury słowiańskiej i cysterskiej”. Zgadzam się z nim, że filmik z imprezy przedstawia gwałt kultury chrześcijańskiej-łacińskiej na słowiańskiej oraz profanację świętości wciąż drogich zwolennikom prastarej wiary i kultury Słowian.

Dziwaczna nazwa festiwalu przybija gwóźdź do kulturowej trumny. Inscenizacja przywołuje na myśl sterowane politycznie dla obcych interesów obecne wydarzenia w Syrii, w wykonaniu najemnych bandytów i miejscowych skrajnych fanatyków religijnych. Jest to powtórka podjudzonej i wspartej z zewnątrz przemocy sekciarskiej, przećwiczonej w Kosowie na prawosławnych Serbach, zastosowanej w Iraku, Afganistanie i w Libii do zniszczenia istniejącego porządku. Wydarzenia te aprobują i przekłamują w RP służebni politycy i media przejęte przez wrogów narodu polskiego.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/szokujace_filmy,p1627568346

Chciałbym dorzucić parę obiekcji do happeningu w Lądzie. Historię polskiego chrześcijaństwa sprzed chrztu łacińskiego wymazano z pamięci narodowej, a co mówić o wcześniejszej słowiańskiej! Wykopaliska i…

View original post 1 966 słów więcej

Reklamy
Kategorie:Edukacja, Historia, Kultura, Muzyka, Nauka, Polityka, Religia, Sztuka, Słowianie, Uncategorized, Wiadomości, Świat Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 1. 2012-07-25 o 6:00 PM

  Żydo-indoktrynacja nie tylko w żydo-mediach :

  Informacja za żydowskim tygodnikiem FORUM nr 30 (23-29.07.2012) str.3

  W czasie koncertów syjonistycznej gwiazdy, Madonny, wyświetlany jest film, w którym pojawia się twarz przewodniczącej francuskiego Frontu Narodowego, Marine Le PEN ze swastyką na czole. Później pokazywany jest Adolf Hitler.

  W ten sposób syjonistyczna gwiazda rozpoczęła swoją trasę koncertową poczynając od… Tel Avivu.

   

   

  Jest mocno wątpliwe, żeby intelekt Madonny pozwolił jej na tego typu syjonistyczną indoktrynację. Z pewnością stoi za tym syjonistyczna hołota odpowiedzialna za brutalne wojny, za światowy terroryzm, za okradanie i niszczenie narodów, za aktualny światowy kryzys gospodarczy (także za wcześniejsze). Syjonistyczni zbrodniarze stają na głowie, żeby polityka narodowa i narodowi politycy posiadali w społecznym odbiorze negatywne konotacje. Zmusza ich do tego strach przed coraz bardziej nieuchronną odpowiedzialnością.

   

  W Polsce, żydowska telewizja, w głównym programie, TVP1 – to ma być polska telewizja publiczna -, po godzinie 9 wieczorem, w czasie wakacyjnym, a więc przy zwiększonej oglądalności, wyświetla film pt. „Glina 2”.

   

  Film opowiada historię, jak to grupa młodych narodowców i jak się okazuje zwyrodniałych bandytów bez skrupułów, brutalnie gwałci, potem morduje swoje ofiary i zakopuje w lesie. Tej zbrodni dopuścili się na trojgu Cyganach, przepraszam, na Romach – taki termin obowiązuje w nowomowie. Samotne śledztwo w tej sprawie prowadzi młody policjant, prawdopodobnie Żyd (gra go młody Stuhr). Zamaskowani narodowcy-bandyci katują „parcha-policjanta” na ulicy. W miasteczku nikt nic nie widział i nikt nic nie wie, bo Polacy nie lubią obcych, czyli Cyganów i należy się domyśleć, że i „parchów”, czyli Żydów. Przywódcą narodowców-bandytów jest syn polskiego (czyli Polaka) senatora, najbogatszej osoby w mieście, od której zależy cała miejska administracja i policja.

   

  W ten sposób prostytuują się, albo i nie prostytuują, reżyser filmu, niejaki W. Pasikowski i scenarzysta M. Maciejewski.

   

  Film zbudowano na ewidentnych kłamstwach. Po pierwsze, bardzo trudno znaleźć tak bogatych w Polsce Polaków i jednocześnie polityków, jak ojciec przywódcy narodowców-bandytów. Bogaci i politycy to w znakomitej większości przypadków zamieszkujący Polskę Żydzi. Po drugie, mordów i gwałtów na niewinnych Polakach dopuszczali się w Polsce od 1944r. syjonistyczni zbrodniarze. Tak zamordowano gen. A. Fieldorfa-Nila, rotmistrza W. Pileckiego, syna B. Piaseckiego, A. Doboszyńskiego, ks. J. Popiełuszko, ks. S. Zycha i bardzo wielu innych Polaków o narodowych poglądach. Można spotkać liczby od 300 tys. do 600 tys. Polaków zamordowanych przez żydowskich oprawców po 1944r.

   

  Bardzo podobną propagandę, ukazującą walczące w czasie II w.ś. polskie narodowe podziemie, jako antypolskich bandytów i zwyrodnialców, uprawiali w Polsce żydowscy zbrodniarze po 1944r.
  Czy coś się zmieniło w żydowskiej nienawiści do Polski i Polaków i w ich antypolskiej i antynarodowej propagandzie?
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/07/25/zydo-indoktrynacja-nie-tylko-w-zydo-mediach/
   

  Czytaj również artykuł pt. ” Podeptać wszystko, co polskie i co narodowe ” :

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/07/22/podeptac-wszystko-co-polskie-i-co-narodowe/

   

  Benjamin Fulford – Upadek kabały , ” Fukushima nie jest problemem ” :

  http://radiopomostphoenix.wordpress.com/2012/05/17/benjamin-fulford-upadek-kabaly-fukushima-nie-jest-problemem/

   

  „Podczas Festiwalu w Sopocie, a także niedawno w programie Szymon Majewski Show dało się zauważyć u Kayah czerwoną nitkę na lewym nadgarstku. Jest to rozpoznawany na całym świecie symbol sekty kabalistów. „Ma przynosić szczęście”. Wiąże się ją na lewym nadgarstku, a do kupienia jest w nowojorskim Centrum Kabały. W Polsce z czerwoną nitką pokazywały się m.in. Maryla Rodowicz, Kora Jackowska i Otylia Jędrzejczak.

  Najsłynniejszą wyznawczynią kabały jest Madonna, która na nowojorskie Centrum Kabały wydała już 22 mln dolarów. Do romansu z sektą przyznały się także: Demi Moore, Elizabeth Taylor, Britney Spears czy Lindsay Lohan. Madonna oraz Demi wraz z mężami świętują właśnie w Tel Awiwie żydowski Nowy Rok. Ortodoksyjni Żydzi uznają kabałę za niebezpieczną odmianę judaizmu dlatego jej zakazują. Guru sekty kabalistów to według Żydów oszust i bluźnierca, a w USA ma opinię malwersanta.

  Kabała obok scjentologii to nic innego jak łatwy sposób na szybką kasę dla ojców założycieli tych wyznań, w których dobór „wiernych” jest nieprzypadkowy - sławni, wpływowi i bogaci. Widocznie dla Centrum Kabały także nasze zarabiające w polskich złotych gwiazdy są cennym nabytkiem. Madonna także ledwo co adoptowanemu Davidowi zawiązała magiczną nitkę. Coraz więcej znanych osób decyduje się na wyznawanie dziwacznych kultów, związanych bądź to z mistycyzmem, bądź z kosmitami.”

  Polubienie

 2. Mezamir
  2012-07-26 o 4:35 PM

  Czerwona nitka to również symbol zakorzeniony w Słowiańszczyźnie, nie mający żadnego związku z kabałą.
  Prędzej mistyka żydowska ma związek ze Słowiańszczyzną w tym sensie, że czego „wybrańcy” nie podpatrzyli u innych, tego nie mają.

  Polubienie

  • Saryo
   2013-02-03 o 3:31 PM

   Dokładnie. Korzenie kabały też mają wschodni rodowód. Kabała jest więc tylko wynaturzeniem i kreatywnym rozwinięciem tego co przyjęli z wierzeń sąsiadów. Symbole szczęścia łatwo przenikają z kraju do kraju. Taka czterolistna koniczyna, a raczej krzyż złożony z serc też na tą wyspę przywędrował z zewnątrz 🙂
   A polscy „artyści” mają manierę kopiowania obcych wzorców, bo sami nie są w stanie niczego wymyślić. Jeśli ktoś nosi taką nitkę i utożsamia się z własnym słowiańskim pochodzeniem to trzeba go odróżnić od bandy naśladowców, kopiujących zachodnią głupotę i sprowadzających do nas tą obcą kulturalną zgniliznę.
   Kayah jest znana z tego, że podczepia się pod co może dla podtrzymania popularności, przekupstwo też jej nie obce, Kora wiadomo… ma problemy z akceptowaniem polskości… Maryla jako starzejąca się gwiazda nie bardzo ma chyba pomysł na siebie… wzorowanie się Madonną to szczyt głupoty… ale może taki jest poziom tej często lewoskrętnej „bohemy”. Szkoda tylko, że inny się na tym wzorują i idzie to jak lawina… Jędrzejczak to raczej podłapała to tak jak to kobiety przy okazji różnych bransoletek i innych modnych bzdetów. To jest ten mechanizm upadlania własnej kultury przez grupę ludzi, którzy robią w „kulturze” i wpływają na nowe pokolenie. Najgorzej wpływa na młodzież ta antykultura róbta co chceta, zasad nie miejta.
   Chrześcijanie i Słowianie przynajmniej mają jakiś kodeks etyczny, a mówię tu o tych wierzących, myślących i nieudających (vide nibysłowianie ateiści… często spod znaku „nie” i „dogmatyzmu naukowego”), czujących się Polakami i członkami jednej wspólnej kultury, wspólnoty, narodowej jedności mimo różnic.

   Polubienie

 3. 2012-07-26 o 5:11 PM

  Strona dra Tomasza Szczepańskiego : http://barnimregalica.pl/
   

  ” Tolerancyjna ” lewica wygrywa przez knock-out :

  W Święto Niepodległości 11 listopada grupa narodowców ze Stowarzyszenia NIKLOT składała na Cmentarzu Powązkowskim (dawnym Wojskowym) znicze na grobie Jana Stachniuka – ideologa prawicy laickiej, krytykującego chrześcijaństwo i przeciwstawiającego mu dawne pogańskie tradycje słowiańskie. Zostali oni zaatakowani przez kilkakrotnie liczniejszą grupę młodzieży lewicowej, wznoszącej okrzyki „Antifa!”, co zapewne oznacza antyfaszystów. Lewicowcy sprawili ciężki łomot narodowcom, przy czym największe cięgi otrzymał pewien dwudziestoletni niepełnosprawny, mówiąc wprost: inwalida. Opowiedział mi o tym przez telefon mój przyjaciel Tomasz Szczepański, w latach 80-tych organizator stowarzyszenia „Pomost” na Uniwersytecie Warszawskim, skupiającego obok studentów polskich również studiujących na UW polskich Białorusinów i Ukraińców. Później na łamach sobotniego „Życia Warszawy” zobaczyłem jego zdjęcie z zabandażowaną głową i plastrem na nosie. Lewicowi bojówkarze zaatakowali ich w chwili zapalania zniczy nad grobem, rzucali w nich przyniesionymi ze sobą kamieniami i butelkami oraz zabieranymi z okolicznych grobów zniczami. Dodam, że Jan Stachniuk został po wojnie pochowany w kwaterze żołnierzy AK, obok swych poległych w czasie wojny kolegów. Z ich grobów pochodziły użyte do walki znicze. Miejmy nadzieję, że policja szybko ustali skład osobowy tej lewicowej bojówki i bandyci profanujący cmentarz w tak uroczystej chwili poniosą zasłużoną karę.
  Lewicowe i liberalne środki przekazu „straszą” nas nietolerancyjnym prawicowym i klerykalnym Ciemnogrodem, stawiając za przykład lewicową tolerancję dla wszelakich mniejszości, ale ten incydent wskazuje wyraźnie, że to lewica raz po raz sięga po wzory hitlerowskich SA-manów. Po raz pierwszy widzieliśmy to, gdy lewicowa bojówka zaatakowała na lotnisku prawicowych polityków udających się z wizytą do gen. Augusto Pinocheta (choć on sam również był zbrodniarzem). Michałowi Kamińskiemu jeden z lewicowych bojówkarzy oblał jesionkę jakimś płynem żrącym. Najwyraźniej lewica, wątpiąc w siłę swych argumentów, woli uciekać się do argumentu siły fizycznej, do przemocy. Po upadku PRL młodzi „antyfaszyści” nie mogą już służyć w ZOMO i SB, więc zamiast przemocy służbowej muszą uciekać się dla zwalczania swych ideowych adwersarzy do ordynarnych czynów chuligańskich. Nasuwa się jednak pytanie, czym owi „antyfaszyści” różnią się od swych przedwojennych poprzedników w czarnych lub brunatnych koszulach? Masońska „Solidarność” wyrzekała się ideowo przemocy nawet w obliczu komunistycznego terroru (wyjątek stanowi organizacja o nazwie „Solidarność Walcząca”). Postkomunistów na to nie stać…

  Antoni Zambrowski

   

  ” Die Strasse frei dem Sturmabteilungsman ” ? *

  11 listopada Tomasz Szczepański w przyjaciółmi wybrał się na Cmentarz Powązkowski w Warszawie, by zapalić znicz na grobie Jana Stachniuka. Został on tam pochowany w 1963 roku, po ciężkich przejściach w stalinowskich więzieniach. Stachniuk był ideologiem tzw. Zadrugi – grupy postulującej stworzenie gospodarki kolektywistyczno-planistycznej, a w dziedzinie kulturowej – powrót do słowiaństwa – rodzimowierstwa, jako remedium na zgubny – zdaniem stachniukowców – wpływ chrześcijaństwa, a katolicyzmu w szczególności, na psychikę narodu polskiego, który pod wpływem tej religii stał się zbiorowiskiem konformistów. Tomasz Szczepański jest jednym z nielicznych w Polsce zwolenników Stachniuka, a w każdym razie czuje się z nim związany na tyle, że 11 listopada wybrał się odwiedzić jego grób. Jakimś sposobem dowiedzieli się o tym aktywiści ANTIFY i na miejscu wszystkich pobili tak, że Szczepański i jego przyjaciel – inwalida, znaleźli się w szpitalu, na szczęście bez poważniejszych obrażeń. Charakterystyczne było, że napastnicy nie ukrywali swojej przynależności organizacyjnej. Przeciwnie – wykrzykiwali „Antifa!, Antifa!”, żeby ofiary nie miały wątpliwości, kto i z jakich pobudek wykonuje na nich tę egzekucję.
  ANTIFA jest grupą, jak to się mówi, „antyfaszystowską” i przedstawia się, iż należy do grup prezentujących „opcję bojową” ruchu antyfaszystowskiego. Jak wiadomo, w ruchu antyfaszystowskim są grupy zajmujące się organizowaniem forsy, są grupy zajmujące się kreowaniem autorytetów moralnych i towarzyskich hierarchii, bo według tych kryteriów następuje dystrybucja forsy, są grupy zajmujące się organizowaniem wywiadu i wskazywaniem ofiar, no i wreszcie – grupy prezentujące „opcję bojową”, które się z tymi ofiarami „fizycznie konfrontują”. „Fizyczna konfrontacja” bowiem jest – obok „propagandy” – jednym ze statutowych celów ANTIFY. Żeby była pełna jasność – ANTIFA nie jest przedsięwzięciem wyłącznie polskim, bo nie tylko ma „doskonałe kontrakty” międzynarodowe, którymi chwali się na swoich stronach internetowych. Początków ANTIFY należy szukać w Niemczech, w okresie, gdy Amerykanie, w odpowiedzi na sowiecką „ekspansję” na świecie i „widoczne” przygotowania do „uderzenia” na Europę Zachodnią, zainstalowali na terenie Republiki Federalnej Niemiec rakiety „Pershing” i „Cruise” z głowicami atomowymi. W odpowiedzi, z inspiracji komunistycznej, zaktywizował się ruch „Zielonych”, żeby w oczach opinii niemieckiej i w ogóle zachodniej nie utożsamiał się zbytnio z „czerwonymi”. Dawało to pewną osłonę, ale niezbyt szczelną, bo ówczesny dowcip o Murzynach głosił, że „czarne jagody są czerwone, bo są jeszcze zielone”. Dlatego też partia komunistyczna przy pomocy KGB i pieniążków „moskiewskich” zaczęła tworzyć organizacje „pozapartyjne” – wśród nich Vereinigung der Verfolgten des Naziregimes. Z niej wypączkowała ANTIFA-FRONT, odnośnie której odpowiednia instrukcja obsługi głosiła, że „antyfaszyzm będzie obecnie punktem odniesienia i wytyczną dla partii, związków zawodowych i ruchów społecznych, otwierając nowe możliwości dla wspólnych, antyfaszystowskich akcji”. „Wspólnych”, to znaczy inspirowanych i kierowanych przez partię komunistyczną, z wykorzystaniem „pożytecznych idiotów”, których zawsze można na „antyfaszyzm” nabrać. Naturalnie ANTIFA i dla oka, i dla miłego grosza „konfrontuje się” i z faszystami, co natychmiast zauważają „Żydzi, Polacy, Chrześcijanie” ze stosownego „Forum”, ale przede wszystkim realizują program partii komunistycznych, dzisiaj przemalowanych na zielono lub socjaldemokratycznie, zatem „walczą” z „dyskryminacją” wszystkich „mniejszości”, szczególnie zaś „seksualnych”, z którymi partia widać wiąże jakieś specjalne nadzieje i plany. „Kultowym” utworem polskiego abteilungu Antify jest pieśń zespołu „Piżama Porno”, głosząca m.in.: „Lecz kiedy blisko siebie przechodzimy / To słychać, jak serce drugiemu wali”. Serce drugiemu? Chyba powinno być – „jeden drugiego”? Ale mniejsza o szczegóły, bo ważniejszy jest nastrój utworu, bardzo podobny do „Horst Wessel Lied”: „Die Fahne hoh / Die Reinen fest geschlossen / S.A. marschiert / Mit mutig festen schritt / Kamraden die Rotfront / Und Reaktion erschossen / Marschiert in Geist / In unser Reinen mit!” (Sztandar wznieś, szeregi mocno zwarte/ S.A. maszeruje spokojnym mocnym krokiem/ Towarzysze, których zastrzeliły Rotfront i reakcja/ Maszerują duchem z nami w szeregach). Już ten fragment pokazuje ponad wszelką wątpliwość socjalistyczny rodowód i korzenie faszyzmu, zaś podobieństwo atmosfery z utworem „Piżamy Porno” – że rację mieli Francuzi wymowni, twierdząc, iż les extremes se touchent, tzn. że przeciwieństwa się stykają. Czy zresztą tylko przeciwieństwa? Podobieństwa – tym bardziej. Antyfaszyści próbują bowiem sił również w twórczości amatorskiej. Z obfitości serca usta mówią i chyba szczerze, więc posłuchajmy, co ma nam do powiedzenia antyfaszystka Kamila: „Jak ja cię, kurwa, strasznie nienawidzę / i pragnę, by przyszedł wreszcie twój koniec”.

  Stanisław Michalkiewicz

  * Ulica wolna dla brunatnych batalionów

  Polubienie

 4. 2013-06-11 o 7:00 PM

  10 rocznica fałszerstwa referendum akcesyjnego – 8.06.2003

  „Bilans kosztów członkostwa Polski w UE” – Jedyna w Polsce analiza zysków i strat wynikających z członkostwa Polski w UE.
  http://dariuszkosiur.wordpress.com/2013/02/27/bilans-kosztow-czlonkostwa-polski-w-ue/

  Iluzja wolności – wybory 4 czerwca 1989 r.

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/06/04/4-czerwca-swieto-zydowskiego-okupanta-rp/

  Polubienie

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: