Jakie zioła palili ci napruci winem ?

Katolicyzm , cywilizacja łacińska , globalizm – dżumy ludzkości :

http://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/11/katolicyzm-cywilizacja-lacinska-globalizm-dzumy-ludzkosci/

Katolicyzm – zabójca Słowiańskiej Polski :

http://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/14/katolicyzm-zabojca-slowianskiej-polski/

http://web.archive.org/web/20090514034554/http://niniwa2.cba.pl/grzybowy_lot.htm

Siedzą, piją, lulki palą. Co to znaczy droga młodzieży? Zrobiłem kiedyś taki risercz pośród młodych ludzi co akurat Twardowskiego w szkole przerobili, żeby mi wyjaśnili co znaczy to pierwsze zdanie. Siedzą, piją, lulki palą. Co to za lulki? Co to lulki? Sto procent odpowiedzi, że to jakieś papierosy, może skręty, jakieś tam panie fajeczki, tuteczki, trociczki w sumie grom wie najjaśniejszy co to te lulki. Ci co czytali tego bloga, wiedzą o słowiańskim zwyczaju palenia lulka, no więc już rozumieją, co znaczy choćby „lulać” w słowach „lulajże Jezuniu” albo „ululać się” i ogólnie co to lulek. W tym miejscu jednak chwilę więcej o lulka historii.

Słowianie starożytni, żyjący od Syberii aż po zachodnią granicę niegdysiejszego enerdówka znali kilka ważnych rzeczy i każdą z nich bardzo lubili.

Pierwsza, to muchomory. Pamiętacie scenę z Pana Tadeusza, jak Wojski je zbiera? Skóra muchomorowa w mleku gotowana dobrze daje w łeb. Potężny to halucynogen o czym wiedział Wojski gdy muchomory zbierał bo jeszcze nawet w tamtych czasach zaprawianie się mistyczne tą muchomorową skórą mocno było rozpowszechnione szczególnie na wschodzie, jak na przykład na Litwie (nie, Litwo ojczyzno moja, język litewski w niczym polskiego nie przypomina to zupełnie inna grupa językowa ani słowa nie zrozumiesz jak pojedziesz wiem bo byłem nie raz). Syberyjscy szamani inaczej te grzyby robili. Dziad szaman wioskowy grzyba żarł całego, samogonu dobre pół litra do tego przyswajał i sikał do bańki. Pozostali to wypijali. No niestety taka jest wybaczcie historyczna prawda, że wypijali siki tego dziada co zjadł muchomora i totalny mieli odlot.

Co po muchomorach nam dzisiaj zostało, to krasnoludki. Czemu krasnoludki ten tylko może pytać, kto nigdy nie jadł muchomorów. Jeden z najbardziej charakterystycznych elementów muchomorowego odlotu to jest to specyficzne doświadczenie zaburzenia skali, które trudno z czymkolwiek innym pomylić. Jak na niektórych dreszczowcach albo Alicji w Krainie Czarów w co lepszych ekranizacjach możesz po muchomorach mieć wrażenie że nie siedzisz w dużej sali tylko w ciasnym pudełku, albo, że rzeczy będące daleko wcale nie są daleko tylko bliziutko i są małe, albo, że jesteś sam malutki a wszystko ogromne, stół przed tobą wielki jak lotnisko i tam takie. To niesamowite wrażenie, żaden inny psychodelik go nie daje i do naszych czasów wspomnienia po psychodelicznych wycieczkach naszych pradziadków przetrwały właśnie w postaci tych bajek o małych ludzikach w czapeczkach co zamieszkują muchomorki. Sprawdziłem w ramach etnografii zaangażowanej to wiem.

Druga rzecz, to małe grzybki psylocyby. Kapelusz takiego grzybka ma na głowie zbruczański Światowid, ale w różnych ludowych przedstawieniach leśnych mądrali taki kapelusik można znaleźć. Do dziś juhasi wypasający owce mogą Wam w Tatrach naprawdę niezłe grzybki sprzedać bo najlepiej oni wiedzą gdzie te dobre rosną. Owce pasjami lubieją je wpieprzać bo też mają odjazd. Juhasi podążają ich śladem. Grzybów tych próbowałem, o owce mnie proszę nie pytać. Nie pamiętam dokładnie.

Trzecia rzecz to konopka. Słynne „oleum” w konopiach zawarte, które pan Zagłoba tak rozkosznie i w książce i w filmie zachwala od którego wielce dowcip przyrasta a szczególnie gdy winem je podlać to nic innego niż olej kanabinowy, czyli kanabinol. Te konopie to rzecz jasna po prostu maryśka. Zagłoba ją lubił bo znali ją nasi dziadowie bardzo dobrze. Kaczyński wsławił się kiedyś niewiedzą, że marihuana jest z konopii, ale Kaczyńskiemu to wolno, bo i bez tego jest we mgle. Jednak w ramach etnografii zaangażowanej takie rzeczy się wiedzieć powinno.

Czwarta rzecz którą znali Słowianie to lulek. Palenie lulka, lulanie się lulkiem, lulkiem się znieczulanie, rozweselanie, wreszcie eutanazja lulkowa – to są wszystko rzeczy historyczne. Jak to się stało, że powszechnie dostępny dla wszystkich za darmo lulek został w Polsce niemal doszczętnie wytępiony? Stało się to za sprawą gorzelnianego, wódczanego biznesu królewskiego i magnackiego, za sprawą udzielanych za ciężkie pieniądze licencji na rozpijanie chłopów wódką a także za sprawą tych co rujnowali polską szlachtę sprowadzając jej za fortunę Tokaj z dalekich Węgier. Dwa bratanki. I do bitki i do szklanki. Zastaw się a postaw się. Nie pal lulka co byle cham może go urwać z pola i ususzyć. Zapłać za beczkę wina tyle, ile trzy twoje wsie wypracowały przez rok. Pokaż, na co cię stać. Jak cię nie stać zarób na chłopach. Niech kupują wódkę od Żyda i każ sobie płacić działę, a za lulek batem lej. Po konopce taki pomysł wyśmiejesz, ale po gorzale wyda ci się całkiem sensowny. O historii tragicznego związku Słowian z wódką kiedy indziej. Nie zawsze tak było ale nie na dziś ten temat.

Za: http://spokojny-blog.blogspot.com/2012/05/koa-swaroze-na-orawie.html

Co oni na przykład sądzili o sierotach?

Tylko pożywienie sierot jest ś….

Czyżby święte? Tylko pożywienie sierot jest święte.
To by było nawet ładne, ale pewności nie mamy.

A jaki był ich pogląd na eutanazję?

Weź
nie rozpaczaj
inni gościnni
silny idź
świeci Słońce
ślij ludzi po rodzinę
w bólu dziś oni
świętaś Dur
Nić sunie
Żeńce w uciszeniu
Świt
Przetnij nić
Idź
Nocą rośnie ruć
Sam do snu
Świętej trucizny nalać
Dur się zjawi
Do snu
Ruć

Albo inny tekst.

Nie leniuch moje łąki mym dzieciom oddaję
(..)
mój napój jedyny.. innym życie, mnie lulek

Dur był halucynogennym napojem podawanym umierającym. Stężony lulek na przykład. Siedzą, piją, lulki palą.. Ten sam. Ruć to ruta.

http://www.spliff.pl/strefa/item/493-ludzie-muchomory-prekursorzy-psychedelii?tmpl=component&print=1

Ciekawostki o konopiach , haszyszu i marihuanie :

http://forum.nasionakonopi.pl/74,rozrywka/4195,ciekawostki-o-konopiach-haszyszu-i-marihuanie.html

ODMIENNE I SZAMAŃSKIE STANY ŚWIADOMOŚCI :

http://www.czarymary.pl/odmienne_stany.html

Zakazane ( przez katolików ) Piosenki :

http://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/16/zakazane-przez-katolikow-piosenki/

Piękno neurobiologii

Dzięki wyrokom ferowanym najpierw przez sędzinę Agnieszkę Jarosz, a potem sędzinę Agnieszkę Zakrzewską, skazującymi Dodę za niezbyt rewerentny stosunek do anonimowych autorów ksiąg biblijnych, do opinii publicznej dotarło pytanie: Czy prorocy, przywódcy i zwykli mieszkańcy starożytnej Palestyny używali środków psychotropowych?

http://vetulani.files.wordpress.com/2012/07/ofinal.jpeg?w=595

O! Paczność, kolaż Aleksander Janicki

Oczywiście używali wina. Temu nawet Mahometanie, uważający wino (a stąd i inne napoje zawierające alkohol) za grzeszne i zakazane, nie mogą zaprzeczyć. Noe pił wina nawet trochę zbyt wiele (Rdz 9,21), ale to nie on, ale potomstwo oglądającego go syna, Chama, zostało ukarane (Rdz 9,25). Wino było używane powszechnie, a w przekazach biblijnych wysoko cenione. To mądrość zaprasza prostaczków do picia wina (Prz. 9,5). Pierwszym cudem Chrystusa było uzupełnienie wina, kiedy goście na weselu w Kanie wykończyli przygotowane przez gospodarzy zapasy, co oznacza, że musieli pić zdrowo (J 2,3-10).

Ale zioła? Psychotropy? W czasach biblijnych? W naszej narkofobicznej wyobraźni jakoś to się nie mieści…

View original post 3 939 słów więcej

Reklamy
Kategorie:Edukacja, Ezoteryka, Historia, Kultura, Muzyka, Nauka, Polityka, Religia, Seks, Sztuka, Słowianie, Uncategorized, Wiadomości Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 1. 2012-07-10 o 1:00 AM

  „Bardzo interesujący tekst o halucynogenach w biblii i ogólnie religii.” Zniekształcenie poznawcze :
  http://toread.discordia.pl/2012/07/07/1458/

  „W starożytnym Izraelu używano tak wielu substancji odurzających pochodzenia roślinnego, że ciężko uwierzyć, aby nie mieli z nimi kontaktu autorzy najpopularniejszego dzieła w historii świata – Tory.” : http://klid.pl/link/7999/jakie-ziola-palili-ci-napruci-winem/

  http://www.wykop.pl/link/1195935/jakie-ziola-palili-ci-napruciwinem/
  Dyskusja na forum na powyższy temat : http://forum.fight-club.pl/topics12/jakie-ziola-palili-ci-napruci-winem-vt6486.htm

  „W Polsce można sądownie, z poruczenia publicznego, skazać obywatela za obrazę tzw. uczuć religijnych. Przepis ten wyrasta i jest nieuprawnionym rozszerzeniem jak najbardziej uzasadnionego przepisu o ochronie miejsc kultu religijnego. Kościoły i cmentarze powinny być objęte ochroną zarówno przed zwykłą chuliganerią, jak i atakami o podłożu ideologicznym. Jednak ekspresja poglądów wyrażających postawę ‚wojującego’ ateizmu, krytyka kościoła i zasad wiary religijnej nie mogą być penalizowane i zakazywane. Sytuacja inna oznacza brak wolności słowa i w Polsce obecnie wolności słowa nie mamy. Trzeba sobie to otwarcie powiedzieć za każdym razem, gdy ktoś staje przed sądem za ‚obrazę uczuć religijnych’, ‚mowę nienawiści’ (o ile nie jest podżeganiem do przemocy), ‚obrazę majestatu najwyższych władz państwa’, ‚obrazę głowy obcego państwa’, ‚kłamstwo oświęcimskie’, itp.”
  Za: Wolność słowa jest ważniejsza od uczuć religijnych /
  Napruci winem , palący zioła

  Lew Tołstoj o bredniach Biblii oraz Wasilij Rozanow o rytualnym uboju / Świnka morska obraziła uczucia :
  https://slowianin.wordpress.com/2012/07/08/lew-tolstoj-o-bredniach-biblii-oraz-wasilij-rozanow-o-rytualnym-uboju/

  Polubienie

 2. 2012-07-13 o 9:13 AM

  Na „spokojnego” bym uważał. Obawiam się, że to uny „koń trojański”, podszywający się pod Słowiańszczyznę.
  Propagował haniebny paszkwil kumpelki Michnika/Szechtera o Słowiańszczyźnie.

  Wspomniałem o tym tutaj (kliknij w link).

  Przekonywał mnie też, że optowanie za Słowiańszczyzną to nieudacznictwo, no i przyznał się, że ma kolesia, byłego oficera armii izraelskiej, członka zarządu B’nai B’rith.

  Ten tekst (kliknij w link) to podstępny paszkwil szydzący z Peruna.

  Propagowanie prastarych ludowo-szamańskich środków halucynogennych w dobie konsumpcji ogromnych ilości alkoholu i innych narkotyków to ślepa uliczka. Marihuana wymieszana z wódą działa przerażająco i porażająco. Ponadto dzisiejszy człowiek jest o wiele bardziej zestresowany i podatny na uzależnienia. Będzie palił marihuanę, pił wódę i eksperymentował z „koksem”, „herą” i ecstasy. To jest śmierć.
  Byłbym za zalegalizowaniem starych środków odurzających i halucynogennych, gdyby zlikwidowano alkohol i czarny rynek „twardych” narkotyków. Oraz odbudowano cywilizację solidarności wspólnoty – jak to u Prasłowian było. Wolną od konkurowania każdego z każdym o sukces i dążenia do sukcesu indywidualnego za każdą cenę, kosztem dobra wspólnego. Ta szkodliwa ideologia wzmocniona marihuaną zapijaną wódą zrobi z nas bezmyślne bydło.
  Dlatego agent Komisji Trójstronnej Palikot tak propaguje legalizację „miękkich” narkotyków.

  Słowianie nie stosowali eutanazji w dzisiejszym jej znaczeniu. Stosowali środki przynoszące ulgę umierającym, bez chęci ich zabicia.
  Propagowana współczesna eutanazja ma na celu likwidację „darmozjadów” emerytów i rencistów. Jest jednym z elementów depopulacji.

  Polubienie

 3. 2012-07-15 o 12:00 PM

  Jezus , 3000 lat przed Chrystusem – Claude-Brigitte Carcenac Pujol , Llogari Pujol : https://web.archive.org/web/20120412023505/http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/43760,jezus__3000_lat_przed_chrystusem,artykul.html
  Faraon zwany Jezusem – Wywiad dla La Vanguardia – Llogari Pujol : http://forumzn.katalogi.pl/Faraon_zwany_Jezusem-t10365.html

  http://pracownia4.wordpress.com/2010/12/23/wesolych-swiat…-a-tak-przy-okazji-kim-byl-jezus/


  „Former Anglican priest Tom Harpur, is the author of ‚The Pagan Christ’. Harpur believes there is not enough evidence to prove Jesus existed. He also believes that the New Testament is rooted in Egyptian mythology, and that stories about a Jesus-like figure have been told for hundreds of years. As an example, he cites the miracle of the raising of Lazarus and maintains there is an almost identical story which had been written in Egyptian guise, seventeen centuries earlier. He also maintains that any proof of a link between pagan roots and the Christian gospels was deliberately destroyed by the Christian church.”

  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/96696,od-przekroczenia-rubikonu-do-jezusa-chrystusa#comment_842972

  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/104829,cesarstwo-rzymskie-za-panowania-juliusza-cezara-a-czasy-wspolczesne#comment_921428

  Polubienie

 4. 2012-10-18 o 8:00 PM

  Polubienie

 5. 2012-12-05 o 11:00 AM

  DODA OBRAŻONA PRZEZ URZĄD PREZYDENTA RP –
  SZOKOWA TERAPIA WŁADZY WOBEC OBYWATELI :

  PROTEST PRZECIWKO WPROWADZANIU GMO W POLSCE :
  CAŁA RELACJA – m.in. z udziałem DODY i Eweliny Flinty :

  Polubienie

 1. 2012-07-12 o 6:25 AM
 2. 2013-06-22 o 3:08 AM
 3. 2014-12-29 o 8:44 PM

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: