Strona główna > Historia, Polityka, Słowianie, Uncategorized > Upadek antycywilizacji Zachodu

Upadek antycywilizacji Zachodu

Zmierzch chorej cywilizacji Zachodu… :

Cywilizacja niszcząca własne korzenie kulturowe musi upaść.
Cywilizacja będąca pasożytem niszczącym własne środowisko naturalne, zatruwającym je, traktującym je instrumentalnie jak rzecz do nieograniczonej eksploatacji, musi upaść.
Cywilizacja, która zaprzedała duszę mamonie, która istnieje tylko po to, aby produkować, zwiększać PKB, zarabiać i wydawać pieniądze, musi upaść.
Cywilizacja, która okrutne okupacje i milionową eksterminację ludności cywilnej (Afganistan, Irak, Libia) nazywa misjami pokojowymi (uzbrojeni najemnicy stają się misjonarzami), musi upaść.
Cywilizacja ślepa na to, że jest ograbiana i wpędzana w bankructwo przez grupkę największych przestępców w historii ludzkości – globalistów spod znaku NWO (Rothschild, Rockefeller & reszta żydowskiej światowej lichwy), musi upaść.
Cywilizacja, której Ducha, kulturę, mentalność i świadomość celowo i z premedytacją zażydzono oszukańczą doktryną i fałszywym “mesjaszem” – musi upaść.
Cywilizacja, która wydaje biliony na napastnicze, kolonialne armie, zbrojenia i kolejne wojny w sytuacji, gdy miliony ludzi na świecie umiera z powodu celowo organizowanego głodu, musi upaść.
Cywilizacja, której umysły codziennie zatruwają kontrolowane przez władców pieniądza media, musi upaść.
Cywilizacja, która własny majątek narodowy oddaje garstce zbirów i szabrowników, a z milionów robi tanie ludzkie bydło robocze, musi upaść.
Cywilizacja zbudowana na fasadowej “demokracji”, w której u sterów władzy siedzą posłuszni agenci globalistów, musi upaść.
Cywilizacja, która najgorszą jej trucizną – kapitalizmem wymyślonym przez globalną sitwę – zainfekowała najludniejsze kraje na świecie – Chiny i Indie – musi upaść.
Cywilizacja, chora na chciwość, pazerna, niszcząca przyrodę, niszcząca własną kulturę, udusi się chciwością, nienawiścią i zdechnie od własnych trucizn i śmieci. Nawet wtedy, jeśli jej nie zniszczą i/lub nie zniewolą globaliści.
Cywilizacja Zachodu, jeśli nie odrzuci chorych “wartości” – żydowskich religii, żydowskich ideologii kapitalizmu, globalizmu, służby mamonie, kultu pieniądza i kultu zysku – upadnie.
Po jej upadku nastanie długa i mroczna noc…
Miejmy nadzieję, że gdy przyjdzie po tej nocy świt, ludzie zrozumieją, co doprowadziło do upadku poprzednią chorą cywilizację, zbudowaną na fundamentach żydowskich religii i ideologii podsuniętych Gojom.
Budowę nowej cywilizacji powinno oprzeć się na fundamencie typowym dla cywilizacji pierwotnych. Wzorem może być system rodowej demokracji Słowian.
Wartości podstawowe:
– Szacunek dla Przyrody – człowiek jest jej integralną częścią, a nie jej panem.
– Szacunek dla Matki Ziemi. Jesteśmy jej dziećmi a nie właścicielami.
– Demokracja oddolna i bezpośrednia. Samozwańczych dyktatorów chcących rządzić innymi należy nabijać na pal. Następnym dyktatorom ku przestrodze.
– Prawa i przepisy obowiązujące w każdej lokalnej wspólnocie ustala tylko i wyłącznie ona sama.
– Wspólnota majątkowa środków do zabezpieczania biologicznej egzystencji, gwarantująca równość członków wspólnoty.
– Pełna opieka nad każdym członkiem wspólnoty potrzebującym pomocy – u Słowian nie było starców pozostawionych samym sobie, sierot bez opieki czy bezdomnych.
A jeśli ktoś dodatkowo będzie czcił w siłach Natury bogów naszych przodków – to jeszcze lepiej. Będzie to rzeczywiste odrodzenie Ducha Słowiańskiego.
Opolczyk

blog polski

Czas dla słowiańskiej cywilizacji

Znalazłem ciekawy tekst, w którym na szczególną uwagą zasługuje sam tytuł – Czas dla słowiańskiej cywilizacji.
http://www.sppr.org.pl/czas_pol1.htm

Ogólna wymowa tekstu jest jak najbardziej słuszna. Zachód jest skończony, czas na słowiańską cywilizację.
Podam kilka cytatów:

“Dopiero nadchodząca cywilizacja postindustrialna stwarza warunki dla realizacji słowiańskiej myśli dziejowej; brak zmysłu państwowego, piętnowany od ponad tysiąclecia jako organiczna wada Słowian, staje się cnotą w nowych warunkach więzi społecznej, kiedy nie odgórna przemoc władzy, lecz oddolne, samorządne jej formowanie stawać się poczyna regułą.

„Coraz bardziej ujawnia się niewydolność globalizmu, jako zwyrodniałego systemu powstałego w wygasającym nurcie cywilizacji zachodniej, a zwłaszcza amerykanizmu, jako jej wykwitu”

„W tych okolicznościach, od prawie dwudziestu lat w wielu ośrodkach w krajach słowiańskich prowadzi się prace nad kształtem nowej propozycji cywilizacyjnej, alternatywnej w stosunku do globalizmu. Zespół różnorodnych zagadnień podejmowanych w ramach tej koncepcji, obejmowany jest zbiorczą nazwą – cywilizacja słowiańska.”

View original post 1 106 słów więcej

Reklamy
 1. 2012-08-08 o 9:00 AM

  US Use of Nuclear Weapons

  US Use of Nuclear Weapons

  Źródło obrazka: http://whatreallyhappened.com/

  Bill Bard says:

  A picture concentrates the mind,
  and ignores all the hype and bullshit.

  Źródło cytatu: http://philosophers-stone.co.uk/

  Polubienie

  • Admin
   2013-08-08 o 12:48 PM

   Ciekawa prezentacja Mullinsa streszczona przez Makowa (z komentarzami):
   http://henrymakow.com/2013/08/Hiroshima-Another-Illuminati-Psy-Op.html

   Polskie tłum. pow. tekstu
   (Hiroszima – psycho-operacja żydo-banksterska): http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/08/hiroszima-68-lat-temu.html

   „Major George Racy Jordan secretly documented his involvement in the 1942 Lend Lease program, because he believed that is was treason. He was ordered by the US government to ship to the Soviet Union all materials necessary for manufacturing atomic weapons. The manager of the Lend Lease program was William Averell Harriman, owner of the Union Pacific Railroad and the Wall Street firm of Brown Brothers Harriman & Company, who were simultaneously financing the Nazis under the direction of Prescott Bush (George W. Bush’s grandfather). This has all been meticulously documented by the eminent scholar Anthony C. Sutton. The administration of Franklin D. Roosevelt was completely infiltrated and controlled by these communist-fascist-monopoly capitalist international bankers. Perhaps the Rosenbergs were executed to make a public example of those who leak government secrets without government permission.”

   „The globalists have long been using wars to subvert, demoralize and destroy Western civilization. They backed the Nazis and the Soviets in World War Two. They created the Punch and Judy show that was the Cold War. They tied U.S. hands while backing Ho Chi Minh in Vietnam.”
   Za: Bin Laden, Bush Serve the Same Master: http://henrymakow.com/251102.html

   The Secret History of the Atomic Bomb –
   Why Hiroshima was Destroyed (The Untold Story) by Eustace C. Mullins (Ukryta historia żydo-banksterskiej bomby atomowej – dlaczego Hiroszima i Nagasaki zostały zniszczone): http://www.whale.to/b/mullins8.html

   Polubienie

 2. America
  2012-09-28 o 3:00 PM

  Nahaufnahme von Händen bei der Verkabelung von Computerbauteilen
© Smileus - Fotolia.com
#23609635

  GOSPODARKA :

  Trik producentów – Projektują tak , by się zepsuło

  Wiele firm wbudowuje w swoje produkty elementy, które z założenia mają się zepsuć – po to, by klient kupił coś nowego. Konsekwencje ponoszą konsumenci i mieszkańcy krajów rozwijających się.

  Drukarka czy ekspres do kawy popsuły się tuż po upływie okresu gwarancyjnego. Albo nowa bateria nie pasuje do smartfonu. W urządzeniach marki Apple nie jest to w ogóle przewidziane. Albo część zamienna do laptopa wraz z montażem są droższe niż aktualny model w promocji.

  Jeśli skonfrontowany zostałeś z jedną z takich, czy podobnych sytuacji, oznacza to, że masz do czynienia z tzw. „planowaną obsolencją”, czyli planowaną żywotnością danego produktu. To dobra strategia dla producenta, która automatycznie dba o zapewnienie popytu na kolejne produkty.


  Hałda złomu elektronicznego w Ghanie

  Z perspektywy konsumenta, ale i ochrony środowiska i wielu ludzi w krajach rozwijających się ta strategia wygląda zupełnie inaczej. Klienci są zmuszeni kupować coraz to nowsze produkty, a stare, lądując często na hałdach śmieci w krajach trzeciego świata, powodują szkody w środowisku naturalnym.

  Problem systemowy

  Stefan Schridde jest właścicielem strony internetowej, na której rozgniewani klienci mogą podzielić się swoimi doświadczeniami z produktami, które zawierają specjalnie wbudowane nietrwałe elementy. Najczęściej – podsumowuje Schridde – tego typu elementy znaleźć można w urządzeniach elektrycznych. – Tam gdzie płynie prąd, da się nieźle pokombinować – mówi.

  Firmy, o których najczęściej jest mowa na stronie Stefana Schridde, produkują właśnie elektronikę, komputery i telefony. W tym kontekście często wymieniane są marki Epson, Brother, Philipps i Apple. Na liście skarg prowadził na początku listopada (2012) koreański koncern Samsung.

  Beschreibung English: Picture of Dominik H. Enste 
Datum 14. März 2012(2012-03-14) 
Quelle Eigenes Werk 
Urheber Denste 
Dominik Enste (* 27. Oktober 1967 in Arnsberg) ist ein deutscher Wirtschaftswissenschaftler.
http://www.google.de/imgres?q=Dominik+Enste&um=1&hl=de&sa=N&tbm=isch&tbnid=dAn9NqiCWgh6tM:&imgrefurl=http://de.wikipedia.org/wiki/Dominik_Enste&docid=1FNir3PL9ZwxqM&imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b5/Dominik_H._Enste.jpg/220px-Dominik_H._Enste.jpg&w=220&h=216&ei=YdOaT_8YwebhBL_-rb8P&zoom=1&iact=hc&vpx=186&vpy=154&dur=2313&hovh=172&hovw=176&tx=82&ty=193&sig=111241460681577944359&page=1&tbnh=127&tbnw=129&start=0&ndsp=52&ved=1t:429,r:0,s:0,i:66&biw=1772&bih=917
  Dominik H. Enste

  Nietrwałe elementy, twierdzi Schridde, montowane są w newralgicznych miejscach. Łączy je jedno: są małe i tanie, najczęściej metal zastępuje tam plastik. Potwierdza to Dominik Enste z Instytutu Gospodarki Niemieckiej w Kolonii, który przyznaje, że producenci nie zawsze wbudowują szczególnie trwałe elementy. Dodaje on, że tego typu strategia świadczy nie tylko o braku solidności, ale i odpowiedzialności społecznej.

  Stefan Schridde skarży się, że w projektowaniu urządzeń ich trwałość nie odgrywa już żadnej roli. Zamiast tego producenci „inwestują tylko tyle pieniędzy, żeby urządzenie przeżyło trzy lata”. Po trzech latach upływa termin rękojmi, a więc i gwarancji. Po trzech latach kończy się też cykl produkcyjny danego urządzenia a na rynku pojawia się nowa generacja produktu.

  Globalny problem

  Coraz krótsze cykle produkcyjne, szczególnie w przypadku urządzeń elektronicznych, obciążają nie tylko portfele klientów. Wzrasta też zapotrzebowanie na surowce. Do produkcji elektroniki potrzebne są takie metale jak złoto, srebro, miedź i metale ziem rzadkich, które są bardzo drogie. Ich produkcja pochłania wiele energii i często obciąża też środowisko, co związane jest ze stosowaniem trujących składników. Poza tym stare urządzenia eksportowane są często do krajów trzeciego świata. Tam ta scheda po zachodnim społeczeństwie nadmiaru rozwija na dobre swój toksyczny potencjał. Aby dotrzeć do poszukiwanych na rynku metali, mieszkańcy takich krajów palą często elektroniczny złom, wyzwalając tym samym trujące substancje. Powoduje to nierzadko poważne szkody na zdrowiu.

  Wina po obu stronach?

  Dominik Enste z Instytutu Gospodarki Niemieckiej w Kolonii odpowiedzialnością za powstały trend obciąża nie tylko producentów. Na końcu łańcucha znajduje się konsument – podkreśla. A wielu ludzi pragnie koniecznie „mieć zawsze to, co najnowsze. Chcą dotrzymać kroku trendom” – dodaje. Poza tym wielu konsumentów kupuje tanie produkty, co powoduje, że presja cenowa na producentów i dostawców przybiera na sile – zauważa Enste. Dlatego też producenci decydują się na tanią, nietrwałą część z plastiku, zamiast trwałej, ale drogiej, metalowej.

   --FILE--An excavator loads trucks with rare earth at a mine in Mojiang Hani Autonomous County, Simao city, southwest Chinas Yunnan province, 18 March 2008. The EU has demanded that China loosen its policy on sales of rare earth materials after the World Trade Organisation upheld a ruling that Beijings policies to limit raw material exports violated international trade rules. The case, brought in 2009 by the EU, US and Mexico, touches on one of the biggest sources of tension in the world trading system: the use of export restrictions to hoard raw materials for the use of domestic manufacturers.
Schlagworte Wirtschaft, Bergbau, Rohstoffe, China, Seltene Erden, Tagebau
  Kopalnia w Chinach: metale ziem rzadkich są drogie i potrzebne do produkcji elektroniki

  Ze szkodą dla wszystkich

  Stefan Schridde jest przekonany, że „planowa obsolencja” szkodzi samej gospodarce. Generuje wprawdzie na krótką metę zysk, ale długofalowo powoduje straty, związane choćby z problemem utylizacji odpadów. Dominik Enste uważa z kolei, że są szanse na zmianę trendu. Jego zdaniem decydujący wpływ w gospodarce rynkowej mają zawsze klienci. Dlatego kryterium trwałości powinno odgrywać ważniejszą rolę przy decyzji zakupu. Do tego dochodzą informacje o warunkach produkcji, zużyciu energii i utylizacji. Z taką wiedzą klient może się zdecydować „czy woli kupić dwa urządzenia w ciągu pięciu lat, czy lepiej jedno”.

  Dirk Kaufmann / Bartosz Dudek

  Red. odp. Iwona D. Metzner ; Źródło: DW.DE

   

  Słowianin

  Polubienie

 3. 2013-07-20 o 2:00 PM

  „Parszywa 20”, czyli upadek „cywilizacji białego człowieka” w realu, praktyce i na wesoło 😉 A oto playlista większości odcinków na YouTube:


  Polecam poniższy odcinek (zwłaszcza początek) „Parszywej 20” pt.: „Spektakularne szajbusy” („Gdy egzorcysta polewa go wodą – Poganin wyzwala swój tysiącletni gniew! oraz o „uświęconej siostrzenicy” – która dopiero w chwili trwogi obiecała, że pójdzie do kościoła…
  nie wiadomo czy dotrzymała słowa
  ):

  A na deser – coś optymistycznego: rzecz o bystrym 7-latku, który sam wrócił samochodem do domu, bo nie chciał iść do kościoła
  „być może gniew boski niewiele dla niego znaczy”:

  I na koniec cytat z „Parszywej 20”, który również dobrze opisuje obecną (od tzw. „okrągłego stołu” zwłaszcza, ale i historyczną) sytuację Polski: „bo idioci muszą rządzić w krainie głupoty.

  Polubienie

 4. 2013-07-31 o 8:26 PM

  „Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.” – Arthur Schopenhauer

  http://www.sadistic.pl/illuminati-cards-karty-iluminatow-vt131385,45.htm#2342541

  „Operacja Paperclip: II Wojna Światowa chyliła się ku końcowi i raczej nic już nie zapowiadało zmiany sytuacji III Rzeszy. Amerykańskie służby specjalne uznały, że byłoby szkoda, gdyby życie straciły osoby, których wiedza i doświadczenie może z powodzeniem służyć Stanom Zjednoczonym. W ramach operacji Paperclip przemycono do USA szczególnie uzdolnionych nazistowskich naukowców związanych z przemysłem rakietowym, medycyną i bronią chemiczną. W bezpiecznych ramionach Wujka Sama znaleźli się m.in. Wernher Von Braun (SS-man, twórca słynnych pocisków balistycznych V-2), Kurt Blome (lekarz wyspecjalizowany w broni biologicznej, który testował swe wynalazki na więźniach Auschwitz) i Hubertus Strughold („ojciec medycyny kosmicznej”, zbrodniarz, który w obozie Dachau badał wpływ skrajnie niskich temperatur i próżni na ludzki organizm). Łącznie, nowy dom znalazło 700 niemieckich „ludzi nauki”.”

  „Nayirah nie tylko kłamała, ale i prawdopodobnie nawet nie było jej w kraju podczas gdy opisywane przez nią okropieństwa miały w Kuwejcie miejsce.”

  Za: http://www.sadistic.pl/potwierdzone-teorie-spiskowe-vt175485.htm

  „W 1965 r. prezydent Johnson skomentował wydarzenie w prywatnej wypowiedzi: O ile wiem, to nasza marynarka strzelała do wielorybów.” Za: http://pl.wikipedia.org/wiki/Incydent_w_Zatoce_Tonki%C5%84skiej

  „Był to kryptonim operacji pod fałszywą flagą, zaproponowany przez rząd Stanów Zjednoczonych w 1962. Zakładał przeprowadzenie przez CIA lub inne agencje rządowe ataków terrorystycznych w miastach USA; ataki te miały zwiększyć publiczne poparcie dla planowanej wojny przeciwko Fidelowi Castro na Kubie. Jeden z wariantów planu proponował rozpętanie kampanii terroru kubańskiego na obszarze Miami, innych miast Florydy, a nawet w samym Waszyngtonie. Zawarte w planach operacji porwanie samolotu oraz zamachy, obwiniające przy pomocy fałszywych dowodów rząd Kuby, miały stanowić Casus belli dla Stanów Zjednoczonych.” Za: http://www.sadistic.pl/operacja-northwoods-czyli-co-sie-moglo-stac-11-9-vt138064.htm

  Twórcy i źródła współczesnego terroryzmu… ciekawe dlaczego polska wiki nie poświęciła miejsca i uwagi temu wydarzeniu? 😉 : http://en.wikipedia.org/wiki/King_David_Hotel_bombing#Terrorism albo temu (nie ma go nawet w niemieckiej wersji): http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_incident
  i jeszcze inny przykład: http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Praying_Mantis

  „Operacja Ajax – akcja przeprowadzona w 1953 roku przeciwko demokratycznie wybranemu premierowi Iranu Mohamedowi Mosaddegh’owi. Przywódca kraju dążył do zmiany warunków umowy na wydobycie ropy naftowej przez koncern BP, który przynosił straty krajowej gospodarce. Operacja polegała na popularyzowaniu w mediach fałszywej informacji jakoby ataki na domy przywódców religijnych, za którymi w rzeczywistości stały MI5 i CIA, były sprawką osób związanych z premierem. Następnie sprowokowano zamieszki, które doprowadziły do śmierci kilkuset osób i ustąpienia premiera.” http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_ajax
  Info z lektorem :

  „1954 Gwatemala / 1960 Kuba (amerykanie lubili Castro na początku, ale przestali, kiedy chciał znacjonalizować majątek amerykańskich korporacji). / 1973 Chile itd.”

  http://www.sadistic.pl/korporacje-ktore-dorobily-sie-na-ii-wojnie-swiatowej-vt199771.htm#2158567

  „Projekt Gladio – nieoficjalna nazwa operacji finansowanych przez CIA a mających na celu podtrzymywanie antykomunistycznych nastrojów i obaw przez Układem Warszawskim na terenie Europy Zachodniej. Przeprowadzano je od 1959 roku. Operacje polegały na prowokacjach dokonywanych przez tajny sił NATO poprzebieranych za terrorystów, którzy dokonywali prowokacji i zamachów bombowych praktycznie na całym świecie.” http://en.wikipedia.org/wiki/Gladio

  Dokument BBC na temat Projektu Gladio:

  System wykorzystuje „psychologię stada” do zniewolenia człowieka. Szokująca krytyka cywilizacji:
  http://www.eioba.pl/a/2z2x/zwierzeca-chec-posiadania-i-zawisci

  „Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda.” – George Orwell

  Polubienie

 5. 2013-09-03 o 3:00 AM

  http://ripsonar.wordpress.com/2013/06/21/raport-z-zelaznej-gory-1966/

  CAŁY ORYG. WYWIAD – Dokument NASA ujawnia działania przeciw ludzkości:

  „…dowiadujesz się od byłego wicepremiera (do tego momentu informacja miała charakter plotki), że 8 października 1950 r. USA zbombardowały wojskowe lotnisko w okolicach Władywostoku, niszcząc sto kilkadziesiąt samolotów: http://rus.ruvr.ru/2010/10/11/24800527/– pszek

  …w połowie 70-tych lat komitet centralny ZSRR powołał specjalną grupę ekspertów do wyjaśnienia, co to też się dzieje z ekonomiką naszego bloku, że to ‚jak nie urok to sraczka’, o co biega? Grupa była nie byle jaka, bo na jej czele stał laureat nagrody nobla w dziedzinie ekonomii Wasyli Leontiew (syn emigrantów z początku XX w.): http://en.wikipedia.org/wiki/Wassily_Leontief
  Leontiew dobrał sobie kolegów z rodzimego uniwersytetu i zbadali sprawę. Orzekli, że wprawdzie istnieje uciążliwy kryzys strukturalny, ale w przeciwieństwie do kryzysu systemowego – jest łatwy do zlikwidowania po wdrożeniu pewnych reform. Nawet opracowali program tych reform..
  Kryzys systemowy owszem istniał, ale na Zachodzie, co dziś widać nawet ‚gołym’ i niewprawnym okiem. Wtedy, tj. w połowie lat 70-tych, Zachód stał przed perspektywą albo sięgnięcia po wypróbowaną metodę wychodzenia z kryzysu, czyli wojnę światową, albo zlikwidowania a ściślej wchłonięcia niebezpiecznego konkurenta. Wybrali drugą metodę, co w 1991 r. potwierdziła sama Margaret Thatcher: http://www.docstoc.com/docs/51717724/Former-British-Prime-Minister-Margaret-Thatcher-on-the-collapse-of-the-Soviet-Union
  – pszek

  Polubienie

 1. 2012-11-20 o 7:14 PM

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: